Başından Beri Profesyonel Reasürans Hizmetleri

1873 yılında reasürans brokeri olarak kurulan König & Reeker, profesyonel reasürans ticaretinin tüm gelişimine başından itibaren eşlik etmiş ve süreçde etkili bir rol almıştır. 140 yılı aşkın deneyim, inovasyon ruhu ve uzmanlıgin bir araya gelmesiyle, günümüzde sigorta ve reasürans sigortası programları ve bunlara bağlı hizmet ve yazılım ürünleri konularında danışmanlık, tasarım ve uygulama alanlarında geniş bir hizmet yelpazesini oluşturduk.

Bağımsız Danışman ve Hizmet Sağlayıcısı

König & Reeker, ortakları tarafından yönetilen bir şirket olup herhangi bir şirketler grubuna bağlı değildir. Ortaklarımız şirket yönetiminin aktif üyeleridir. König & Reeker bu sayede bağımsız bir kuruluş olup sadece müşterilerine karşı objektif danışmanlık hizmetini sunmak ve olağanüstü bir performans göstermekle yükümlüdür.

Sigorta, Reasürans ve Danışmanlık Alanlarından Deneyimli Uzmanlar

etkinlik, çözüme odaklılık, güvenilirlik ve yakin ilgi şirketimizin ilkeleridir. Ortaklarımız ve elemanlarımız, sigorta, reasürans, risk yönetimi ile muhasebe ve denetim alanlarından deneyimli yöneticiler, ve uzmanlardır. Ekibimiz ayrıca farklı uzmanlık alanlarından oluşan denenmiş bir kooperasyon ağı tarafından desteklenmektedir.

 

Dünya Çapında Bağlantılar

Sigorta, reasürans ve sermaye piyasasından dünya çapındaki bağlantılarımız sayesinde, her türlü risk transferi için tercih edilen kapasiteye erisim gerceklestirebilmekteyiz.

Kendimize Ait Veritabanlarımız ve Modelleştirme Yöntemlerimiz

Veritabanlarımız, sigorta, reasürans ticareti ve sermaye piyasası transferlerinden kaynaklı olarak tüm teknoloji ve piyasa gelişimleri hakkında güncel ve geniş kapsamlı bilgi sağlar.
Sigortacılık istatistiği temelli risk analizi ve maruziyet değerlendirmelerinin tüm biçimleri ile sigorta ile reasürans programlarının optimizasyonu ile kontrolü için kabul gören yöntemler ve modellere sahip bir kuruluşuz. Süreç ve veri organizasyonu konulu hizmetlerimiz, gider verimini ve veri kalitesini risk transferinin tüm biçimleri için analiz, karar süreçleri, uygulama ve denetimi optimize eder.